TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Prietenia: intrebari si raspunsuri/Mai exista fete care ... ? Moderat de Old, april  
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 8
homeless
membru

Inregistat: 16/02/08
x

Ultima modificare de homeless (13/02/11 22:30)

23/02/08 22:23

Magdy
membru

Inregistat: 09/01/07
Atunci uită-te mai bine, homeless, şi-ai să vezi că nu-i chiar aşa!!!
Nu suntem toate o apă şi-un pământ!!!
Acum fiecare e liber sa se creadă cum vrea,dar să-i judeci pe ceilalţi e altă treabă!

23/02/08 22:38

april
admin forum

Inregistat: 15/10/05

Tanara crestina a scris:

Magdy a scris:

pushtiu a scris:

...este usor sa le caracterizez pe multe din ele "panarame" chiar daca nu este crestinesc.....

homeless a scris:

Da, " si marmota invelea ciocolata in staniol" :D Baieti degeaba cautati , nu exista :D :D si nici macar nu au  existat .  Prov. 20:6 Mulţi oameni îşi trâmbiţează bunătatea; dar cine poate găsi un om credincios?

+Archangel+ a scris:

homeless, meriti nu casa ci vila pentru ce ai spus! Tot respectul! :D

Ia staţi puţin!!!
Măi, fetelor, băieţii ăştia ne jignesc pe faţă!!!! :x
Adică toate suntem....vai-şi-amar de capul nostru, iar voi,sfinţişorii, n-aveţi de unde-alege!!! :x

Măăă, băieţi, măi, vă vede Doamne-Doamne!!!!
Şi când v-o trăzni cu una(adică o nevastă)după "sufletul " vostru....că prea cobiţi!!!

Dacă vreţi neveste credincioase, uitaţi-vă şi voi la cele care au pe Duhul Sfânt în ele!!!!
Cum vă daţi seama???
Păi vedeţi ce roade are!!!;)

eu una cred ca nu ar trebui sa-i bagam pe toti intr-o oala....nici baietii pe fete si nici invers...totul e sa astepti persoana potrivita si sa accepti planul lui Dumnezeu pt tine! Am invatat pe pielea mea...

Şi mai uşor cu mesajele tendenţioase, că...."puteam să-i zic şi eu câteva..."! ;)

Eu zic mai usor cu citatele, ca uite mai sus ce iese daca nu selectezi ceea ce vrei de fapt sa citezi ;) .

23/02/08 22:53

+Archangel+
Moderator

Inregistat: 05/07/06
Magdy, te simti cam atacata! Sa-nteleg ceva din asta? :D

23/02/08 23:38

Magdy
membru

Inregistat: 09/01/07
Da. Că nu-mi place să fiu atacată.
Nu pe nedrept!

[adevărul e că zace-n mine o doză cam mare de...feminism! :D )

Ultima modificare de Magdy (23/02/08 23:57)

23/02/08 23:56

+Archangel+
Moderator

Pai, cine te-a atacat? Tu esti maritata. Te-ai scos! :D

24/02/08 00:10

Old
Moderator

Inregistat: 18/01/08
Cred ca s-a exagerat putin cu razboiul asta. Sigur baieti, fete, toti sunt oameni. Si toti sunt catastrofe. Stiti cine este singurul bun de aici, si de oriune? EU! =D
Ce va doriti, aia sa fiti intai. Dumnezeu nu pune la acelasi jug un bou cu o belea!!!

24/02/08 09:41

cami
membru

Inregistat: 17/07/07
"Sa te laude altul,nu gura ta,un strain nu buzele tale!",OLD TRAIAN :D nu mai stiu din ce carte a Bibliei e,cred ca din Proverbe da nu imi amintesc trimiterea :P deci,concluzia:atata timp cat tu te crezi cel mai bun esti cel mai slab,na :D si acuma sunteti liberi sa aruncati cu rosii in mine,numai sa nu fie moi ca alea nu-mi prea plac :P

24/02/08 12:59

Old
Moderator

Cand am zis EU nu era eu old traian ci era eu oricare ! ;)

24/02/08 16:12

+Archangel+
Moderator

Uite flory, il laud eu! Na! :P

24/02/08 19:18

cami
membru

Pai,din mesajul tau nu reisea ca nu te referi la tine,OLD TRAIAN... ;) sau poate nu am fost eu destul de atenta...,scuze :)
prea tarziu,Archangel...,prea tarziu de laude... :D

24/02/08 20:05

+Archangel+
Moderator

De ce, te-ai culcat deja? :D

24/02/08 20:31

cami
membru

nu m-am culcat inca :D si nici nu o sa ma culc tare devreme in seara asta pt ca ai mei au zis ca nu mai am voie pe net decat la sfarsit de saptamana... :( si asta nu pt ca ei cred ca as sta prea mult la calculator ci pt ca asa vor ei... :| ei zic ca asa e mai bine... :| ok,recunosc asta e o frustrare :D

24/02/08 20:36

gabitza
membru

Inregistat: 01/03/08
fain subiect ai ales:).NORMAL CA EXISTAAAAAAAAA!!!!!Doar k probabil o sa gasesti de acum inainte...i hope so:)

01/03/08 23:57

+Archangel+
Moderator

Tuturor fetelor TC va doresc sa fiti iubite si pretuite asa cum merita o Printesa a Cerului!
Va multumesc ca existati!

02/03/08 14:10

april
admin forum

Inregistat: 15/10/05

+Archangel+ a scris:

Tuturor fetelor TC va doresc sa fiti iubite si pretuite asa cum merita o Printesa a Cerului!

Multumesc :) .

Deci mai exista fete :D ;) .

P.S: si baieti atenti :) .

02/03/08 14:16

Old
Moderator

+Archangel+ a scris:

Uau...

Ce gest nobil din partea noastra(a baietilor)... ;)

... sa intelegeti cum ar fi zis: 'cu mare pogoramant...' =D =D

april a scris:

si baieti atenti  .

...ca neatentia se plateste!!! =D =D =D

Daca mai sunt fete...?
Sigur ca da. Am citit tot topicul. Una eu, alta eu, alta uite-ma, o legiune...Fete care nu prea scriu pe forum au sarit "la interval'...=D
Unii nu gasesc, altii nu stiu cum sa scape...;) (vorba fie...)

Ultima modificare de OLD TRAIAN (02/03/08 14:30)

02/03/08 14:19

homeless
membru

Inregistat: 16/02/08
x

Ultima modificare de homeless (13/02/11 22:30)

02/03/08 15:12

Tanara crestina
membru

Inregistat: 26/09/07

+Archangel+ a scris:

http://www.e-scoala.ro/martie/martie_ghiocel.jpg

multumim robert..

02/03/08 15:17

Old
Moderator

danyella21 a scris:

da, exista...dar foarte putine...

Tu faci parte din aceasta minoritate?

02/04/08 00:11

Daniela Matei
membru

Inregistat: 01/05/08

blackmetal a scris:

Mai exista fete care sa nu se uite dak ai sute de "ieuro" la tine?
Mai exista fete care sa nu se uite dak ai Nike, Addidas, Puma, Rebook pe tine?
Mai exista fete care sa nu le intereseze ca mergi pe jos sau cu autobuzu de la scoala?
Mai exista fete care sa ramana impreuna cu tine, chiar daca nu ai bani sa le faci cadouri?
Mai exista fete care sa nu se uite dak ai telefon cu camera, mp3 shi sute de MB memorie care sa le umpli cu muzica?

Hey chestiile astea nu sunt deloc importante si sa stii ca faci o greseala cand acuzi numai fetele si majoritatea baietilor sunt la fel O_o. Urasc genul asta de oameni X_X. SI da mai exista , insa sunt foarte putini capabili sa tina la o persoana doar pentru ce este ea.

04/07/08 05:50

tamarta
membru

Inregistat: 22/11/06
adevarat graiesti Daniela... in ziua de azi se pune accentul pe exterior, pe ambalaj, pe forma si se ingora interiorul, continutul, esenta. Ne uitam dupa ceea ce izbeste ochiul, dar sa nu uitam ca Domnul se uita la inima. Nu ceea ce detine acea persoana o caracterieaza, pentru ca aceste lucruri care se vad sunt trecatoare, ci cele care se ascund inauntrul ei.dar...pacat ca prea putini privesc o persoana prin ochii lui Dumnezeu. avem standardele noastre de a cataloga oamenii, iar asta vorbeste foarte mult si despre noi. cautam ceea ce ne intereseaza si daca exteriorul are prioritate inseamna ca noi consideram ca doar asa putem fi priviti bine de ceilalti, ca doar asa ii putem impresiona, ca doar asta le poate atrage atentia celor de sex opus...
si astfel...cu timpul...pierdem din ceea ce suntem noi..ceea ce cautam la ceilalti incercam sa dobandim si noi... daca umblam dupa cele exterioare vom incerca sa le avem si noi, dar daca le cautam pe cele interioare vom incerca si noi sa meditam mai mult la caracterul nostru, la lucrurile care ne definesc.
se spune ca "cine se aseamana se aduna". cautam bani, telefoane, masini, vile si alte cele...partenerul poate cauta acelasi lucru... dar ce va faceti atunci cand ele dispar? atunci cand ele nu vor mai fi? ce se va intampla cu "cei doi" daca vor veni furtuni, inundatii, incendii? daca va fi un accident si unul va fi imobilizat la pat? sau daca al sau chip nu-l mai poti recunoaste?
dragostea adevarata nu se cladeste si nu se naste din "nimicuri" care pentru multi inseamna totul sau pe ceea ce se afla in buzunarul partenerului, ci se cladeste pe ceea ce gasim tot mai mult IN partenerul nostru, in ceea ce inseamna de fapt TOTUL, dar care sunt privite de ceilalti drept nimicuri.

aici depinde de fiecare in parte.. ce inseamna pentru tine "TOT"

si "DA"... mai exista

05/07/08 05:35

lorre
membru

Inregistat: 07/10/06
binenteles ca exista
lumea nu incepe si nici nu se sfarseste la o fata/baiat

11/07/08 16:36

UnderZero
membru

Inregistat: 19/04/08
Hei, mai exista fete...asa cum mai exista baieti...

11/07/08 21:24

simona
membru

Inregistat: 19/02/08

blackmetal a scris:

Mai exista fete care sa nu se uite dak ai sute de "ieuro" la tine?
Mai exista fete care sa nu se uite dak ai Nike, Addidas, Puma, Rebook pe tine?
Mai exista fete care sa nu le intereseze ca mergi pe jos sau cu autobuzu de la scoala?
Mai exista fete care sa ramana impreuna cu tine, chiar daca nu ai bani sa le faci cadouri?
Mai exista fete care sa nu se uite dak ai telefon cu camera, mp3 shi sute de MB memorie care sa le umpli cu muzica?

Under... :D

Inca nu s-a sfarsit lumea. :)

11/07/08 21:37

Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 8    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la