TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Filme/Seriale Moderat de feedback  
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 5 6 7 8
junia
membru

Inregistat: 18/09/11
am  vazut de curand un serial corean:'dae jang geum'. mi-a placut foarte mult pentru ca imbina pasiunile vietii mele(gastronomia si medicina) si e un serial bazat pe
intamplari reale. eu zic ca merita vazut.

24/09/11 22:47

RainSong
membru

Inregistat: 08/11/06
s-a terminat din nou Dexter :( Imi place cand e un caz mai lung ce se intinde mai multe episoade.

Modern family - e prea tare. Nu te poti plictisi pentru ca fiecare episod are alta tema si tine doar 20 de minute. E funny si e pauza aia bine-meritata intre activitati.
    Am incercat vreo 2-3 episoade si Monk dar e prea exagerat cu obsesiile lui.

02/01/12 20:52

RainSong
membru

noua mea pasiune blue bloods, am dat cu banu pe vplay. Serial politist, gen criminal minds [de care m-am lasat dupa ce am avut un cosmar cumplit, am zis ca daca am cosmaruri cine stie ce asimileaza mintea si mai bine ma las], in fiecare episod alt caz, se leaga prin povestea familiei Reagan, polisti din generatie in generatie.

07/02/12 12:32

jezzy
membru

Inregistat: 13/03/06
Care e faza cu serialul Chuck?Sezonul 5 s-a terminat asa in aer pe la episodul 13 si n-are nici un final.Oricum tot sezonul 5 e cam scartait, dar finalul ala e penibil rau.Sau mai continua?

23/03/12 15:00

benny
membru

Inregistat: 27/05/07
Nu mai continua. Asa se termina.. sec...

29/03/12 03:55

costeadiana
membru

Inregistat: 12/06/12
Preferatul meu este 90210. Este continuarea de la vechiul si celebrul Beverly Hills.

12/06/12 13:23

RainSong
membru

white collar
suits
castle
Le recomand pe toate 3.

Sufar ca nu se mai filmeaza drop dead diva si astept dexter. In rest mai am inca 3 seriale la care sunt la zi si nu-mi place deloc sa astept 1-2 saptamani pana baga un episod ca pierd sirul total.

Ultima modificare de RainSong (28/01/13 12:05)

28/01/13 12:05

Andreea
membru

Inregistat: 16/08/06

RainSong a scris:

Sufar ca nu se mai filmeaza drop dead diva

:)) Pe mine nu m-a prins așa tare.

Eu m-am mai uitat la Arrow și Scandal.

28/01/13 12:50

suflet bland
membru

Inregistat: 18/01/13
ce vizionam eu era Teen mom(mama la 16 ani parca asa se traducea si in romana)... dar acum unde ma aflu sunt in imposibilitatea de a mai vedea ceva :(

28/01/13 16:13

tamarta
membru

Inregistat: 22/11/06

Andreea a scris:

Eu vara asta m-am uitat la Haven (cu tot felul de ciudați) și Fringe (care e cam științific, dar în domeniul meu cumva :P ). Destul de ok amândouă. :)

Mie mi-a placut foarte mult Haven, desi m-am apucat si m-am lasat de 2 ori de el, ca nu mi s-a parut fain la inceput, dar apoi m-a prins, mi s-a parut foarte fain. Partea mai putin placuta e ca abia la toamna mai apare si sunt curioasa ce o sa se intample.

Fringe nu mi-a mai placut de pe la sfarsitul sezonului 4

RainSong a scris:

noua mea pasiune blue bloods, am dat cu banu pe vplay. Serial politist, gen criminal minds [de care m-am lasat dupa ce am avut un cosmar cumplit, am zis ca daca am cosmaruri cine stie ce asimileaza mintea si mai bine ma las], in fiecare episod alt caz, se leaga prin povestea familiei Reagan, polisti din generatie in generatie.

Si eu mai dadeam cu banu cand nu stiam la ce sa ma mai uit. Asa am gasit cateva seriale faine. Criminal Minds mi-a placut mult :) Eu imi doresc mult sa lucrez in criminalistica, numai ca nu e realizabil, asa ca ma multumesc cu filme criminalistice(in special gen CSI :D ) dar si asta e ok

05/03/13 00:28

Pagini: 1 ... 5 6 7 8    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la