TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Prietenia: intrebari si raspunsuri/Indragostire virtuala Moderat de Old, april  
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 9
Norkis
membru

Inregistat: 17/07/08
Domnisoara, cu tot respectul, recomand in aceste conditii sa explicii cele sustinute si viitorilor tai copii. :)
Norkis,

08/09/08 14:56

simona
membru

Inregistat: 19/02/08
O sa le explic, stai fara grija. O sa imi educ copiii in spiritul crestin. Dar in ce priveste alegerile lor, o sa le respect, chiar daca voi suferi pentru asta. Ei sa isi traiasca viata, nu eu sa le-o traiesc si pe a lor. Imi ajunge a mea.

Multumesc pentru sfaturi, si timpul irosit meditarii lor. :)

Ultima modificare de anomis (08/09/08 16:11)

08/09/08 16:10

simona
membru

Povestea dintre mine si +Archangel+ a inceput pe undeva pe la sfarsitul lunii februarie, anul curent. Marea lui calitate e ca stie sa te asculte, sa te duca la miezul problemei pe care o ai, si sa te faca pe tine sa ii vezi rezolvarea.

Ei bine, eu aveam o problema, iar el, dragut s-a oferit sa ma ajute. :D

Am inceput sa vorbim pe mess... Problema o rezolvasem demuuult... :D Dar, eu sunt mai pisaloaga:"Auzi, nu ai melodia aia?"... :"Ma ajuti cu programul ala?" ..."Mi s-a stricat nu stiu ce la pc" ...Etc. :D Si, dumnealui, galant si mereu available, ma ajuta. :) M-am indragostit foarte usor de el, pentru ca e un om foarte inteligent, cu simtul umorului, si... Ma enerva la culme. :D

Asa s-au scurs trei luni de vorbareala. In timpul acesta, eu am inceput sa simt ceva ciudat... sa ma rog pentru el, ...sa inteleg de ce simt ce simt... Pentru ca sufeream in mine, stiindu-l pe el. In caz ca nu stiti, Robert e o fire ff rationala, si care nu putea concepe o astfel de relatie.

Cand a inceput relatia? Intr-o seara, cand... Dupa plans bun din partea mea, si nervi, si calmul de el care imi tot zicea:"Fii tu.." [Deci, credeam ca mor cand imi repeta asta... ]Mi-am revarsat sufletul in fata lui... Sentimentele erau reciproce. Pfff.... Ce usurare! :D

Apoi... A urmat Timisoara... :D Superb! E exact omul pe care il cunosteam. Si inca mult mai mult de atat. :)

Ii multumesc Domnului pentru povestea magnifica pe care o traiesc. :)

Asa vad eu lucrurile.. :D Poate nu am dat detaliile, nu am vb despre coincidentele din viata noastra, de multe chestii funny, despre certuri, zambete, momente extraordinare... Dar sunt lucruri pe care le pastrez doar pentru mine si el. :)

Ultima modificare de anomis (09/09/08 13:20)

09/09/08 13:17

feedback
Moderator

Inregistat: 28/04/08
frumos :) frumos ca simti, frumos ca simte, dar si mai frumos ca simtiti la fel unul pentru altul. frumos ca stiti ce vreti, si ca vreti impreuna. felicitari :)

09/09/08 13:31

lara
membru

Inregistat: 03/12/06
Ce poveste interesanta anomis :).
Ma bucur pentru voi si va doresc numai bine! :)

09/09/08 13:50

tamarta
membru

Inregistat: 22/11/06
ma bucur mult pentru voi si va multumim ca impartasiti cu noi aceasta poveste a voastra :)
Fiti binecuvantati :)

09/09/08 14:21

Magdy
membru

Inregistat: 09/01/07

anomis a scris:

...Si, dumnealui, galant si mereu available, ma ajuta. :)

Lumeşte dacă vorbim , asta se cheamă vrăjeală! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

anomis a scris:

Poate nu am dat detaliile, nu am vb ... despre certuri...

Dar dacă se lasă cu păruială, ne povestiţi şi nouă, da!? :D:D:D:D:D:D:D

Iar acum, ca să fiu şi eu serioasă, trebuie să spun că, la Timişoara, mie Archyu mi-a spus doar rezumatul! Adică: TC--MESS! :D:D Fără să lungească vorbăria şi fără atâtea amănunte dulci! :D:D:D:D

Şi tot serioasă să fiu: Domnul să vă binecuvinteze! ;) (cu prunci fără număr, fără număr, fără număr.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D )

09/09/08 14:46

mihaella
+

Inregistat: 04/07/07
Anomiso , multumesc ca ne-ai impartasit si noua love story-ul tau! ;) Interesant!
Pana la urma nu esti asa de secretoasa cum ziceau babele pe forum. :D

09/09/08 15:13

simona
membru

Magdy a scris:

Lumeşte dacă vorbim , asta se cheamă vrăjeală! :D:D:D:D

Daaaa?? :D Ioi, si eu care puneam pe seama bunatatii lui caracteristice. :D

Magdy a scris:

(cu prunci fără număr, fără număr, fără număr....  )

Ii de ajuns unu, Magdy. :D

Mihaella a scris:

Pana la urma nu esti asa de secretoasa cum ziceau babele pe forum.

Stiu ele ce stiu... :D

Multumim feedback, lara, Tami, miha, Magdy pentru comentarii. Va multumeste si Robert, dar lui ii e lene sa tasteze. E inca in convalescenta. :D

09/09/08 15:23

lara
membru

In convalescenta? Ce a patit?:D

09/09/08 15:56

Norkis
membru

Inregistat: 17/07/08
Ca sa vedeti ca , de fapt virtualul asta a dat tarcoale in inimile multora :D
Sa va iubiti mult si intelgent!

09/09/08 16:36

[anda]
membru

Inregistat: 09/09/08
bineinteles k sunt si exceptii ca in orice:)  eu nu mias dori o astfel de relatie...ce rost are daca nu poti imparti totul cu pers respectiva decat virtual????asta nu e fericire totala..cel pùtin pt mine nu ar fi....

09/09/08 19:52

hopeful
membru

Inregistat: 30/05/07
Anomis mss ca ai impartasit cu noi povestea voastra. E superba, n-am ce comenta. Detaliile raman pentru voi normal. Sunt cea mai frumoasa amintire: o privire,  un zambet, un sarut pe obraz, o gluma care sa te faca sa zambesti cand nu ai chef de nimic, sau pur si simplu vorba de care aveai nevoie. Sa continuati la fel de indragostiti pentru todeauna... de fapt chiar mai mult! :)

09/09/08 19:52

lara
membru

Eu zic sa va indragostiti din zi in zi tot mai mult unul de celalalt(daca sunteti randuiti de Dumnezeu sa formati o familie impreuna) si sa va iubiti mereu :)

09/09/08 20:22

gabi
membru

Inregistat: 14/11/06
Ia'uzi ma ca s-a zis povestea lui anomis si ingerul :) ... frumoasa vrajeala virtuala dinaintea relatiei :))

09/09/08 22:53

Site web  
simona
membru

Adica, eu is asa... o biata pamanteanca, si el, vezi Doamne, un inger... Baietii astia... :rolleyes: :D

09/09/08 23:21

gabi
membru

aham...ca pe vremea lui adam...cand s-au coborat ingerii si si-au luat neveste pamantence :))

09/09/08 23:28

Site web  
simona
membru

Vai, voi sunteti mana in mana. Ei las, ca macar asa, ma mai smeresc si eu. :D

09/09/08 23:30

gabi
membru

Doamne ajuta :)...ca e nevoie

09/09/08 23:32

Site web  
felyy
membru

Inregistat: 23/06/08
anomis m-ai pus pe ganduri ;), ma bucur mult pt. tine si Arch(defapt cred ca nu-i prima dat cand spun asta), Iubiti-va multttttttttttt! ;) Domnul sa va binecuvinteze!

Ultima modificare de felyy (09/09/08 23:50)

09/09/08 23:50

simona
membru

AMIN! :D

Dar... De ce te-am pus pe ganduri?

09/09/08 23:51

gabi
membru

vrei sa incerci si tu? :))...vezi ca sunt reusite 1 la 10000...eu zic sa nu risti :))

09/09/08 23:53

Site web  
simona
membru

De ce mai, sunt nocive gandurile? ...Adica, da, sa nu uit ca esti baiat. Ganditul ... face rau. :rolleyes:

10/09/08 00:45

gabi
membru

sti ca nu m-am referit la gandit :))

10/09/08 00:48

Site web  
april
admin forum

Inregistat: 15/10/05
OOOOF, iar faceti Chat aici.

Aveti COMENTARII !

Sa nu va speriati daca o sa va zboare cateva mesaje .

10/09/08 07:58

Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 9    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la