TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Felicitari TC/Felicitari...pt cei dragi Moderat de april, m3diator  
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
RainSong
membru

Inregistat: 08/11/06

Alexa_gvb a scris:

am si o intrebare...felecitarile astea nu merg trimise numai pe e-mail?? nu merg descarcate pe calculator???? :)

dai la categoria de unde vrei sa salvezi imaginea si cand inca apare mica,in lista cu celelalte, dai click dreapta si "salveaza imaginea ca", iar in computer apare in marimea ei normala.
Dar, daca o deschizi pe site in marime mare si dai click dreapta nu se intampla nimic.
Cred ca asta inseamna ca nu se vrea copierea felicitarilor, insa eu am vazut o gramada de comentarii gen cele de pe hi5 [deci nu doar pe hi5, ci si in alte parti, forumuri crestine etc] care foloseau felicitarile TC [sa fie din cauza faptului ca sunt cele mai faine felicitari?] .. eu am cateva felicitari pe telefon, luate de la o prietena care si le descarcase pe toate ,mai demult.

ps: pfff ,acum m-am prins ca mesajul intra la comentarii, dar altfel nu cred ca-l vedea Alexa_gbv

Ultima modificare de RainSong (19/08/09 14:05)

19/08/09 14:04

fluflu
membru

Inregistat: 20/09/07
multi fac cu print screen.

19/08/09 14:17

alex
membru

Inregistat: 02/03/09
mersi...de raspuns..Rainsong si fluflu

19/08/09 15:59

april
admin forum

Inregistat: 15/10/05

RainSong a scris:

ps: pfff ,acum m-am prins ca mesajul intra la comentarii, dar altfel nu cred ca-l vedea Alexa_gbv

merge aici, ca doar despre felicitari discutati ;) .

19/08/09 19:10

alex
membru

mai am o intrebare...:) cine a facut felicitarile? sunt foarte frumoase.:D

19/08/09 22:04

april
admin forum

Alexa_gvb a scris:

mai am o intrebare...:) cine a facut felicitarile? sunt foarte frumoase.:D

in pricipiu m3diator si anca4j, in colaborare cu fosti si actuali membri ai echipei si forumului.

19/08/09 23:05

alex
membru

aha...deci ei sunt...:D..Domnul sa ii binecuvanteze pe toti care au lucrat la ele...sunt superbe....:D
PS: am si io cateva facute de mine...ma gandeam sa le trimit da nu stiu cui si cum...:D ...poate imi spuneti ...:)

20/08/09 12:01

RainSong
membru

Alexa_gvb a scris:

PS: am si io cateva facute de mine...ma gandeam sa le trimit da nu stiu cui si cum...:D ...poate imi spuneti ...:)

incearca la m3diator, dar parca e in vacanta.

21/08/09 22:02

alex
membru

o sa le pun la mine pe blog....insa doar peste cateva zile...(momentan nu ma simt prea bine :( )
poate sa le ia de acolo....:D

22/08/09 13:05

april
admin forum

ah, poate el sa le ia de acolo ? mda.

22/08/09 15:31

alex
membru

sigur ca poate...:D...si daca nu merge i le trimit me mail...

22/08/09 19:16

april
admin forum

Ce ziceti de noul site cu felicitari :) ?

Se pare ca m3diator n-a stat (chiar) degeaba ;)

Mie imi place ca imi pot face cont :D

23/12/09 21:30

Andreea
membru

Inregistat: 16/08/06
Eu nu ştiam ce s-a întâmplat pe acolo.

Îmi place că e verde!!! :D

23/12/09 21:59

RainSong
membru

foarte frumos ce a facut m3diator  :)
Imi place ca explica totul .. super tare faza cu agenta ,asa nu mai trebe sa tot caut adresele celor carora le trimit.

23/12/09 22:07

fluflu
membru

Inregistat: 20/09/07
e foarte frumos!!
dar...scrie undeva de cate ori a fost trimisa o felicitare?am ce am eu cu asta :D

23/12/09 22:44

antonela
Moderator

Inregistat: 02/11/05
Foarte, foarte frumos! Felicitari m3diator! :)

23/12/09 23:12

FiicaDeRege
membru

Inregistat: 03/11/08
E foarte frumos! Cel mai mult imi place ce scrie in coltul din stanga sus: "De 4 ani impartim zambete". Asta m-a cucerit! :)

23/12/09 23:16

RainSong
membru

ajutor .. mi-am facut agenda de adrese si acuma vrea sa trimit. Cum selectez deselectez din agenda? eu ma gandeam ca dau click pe nume si se adauga automat dar vad ca nu .. si mi sa nu le trimita felicitarea la toti din agenda .

24/12/09 14:41

m3diator
admin

Inregistat: 08/12/04
Ma bucur ca va place noua versiune a sitului si ca o gasiti utila.

Momentan nu arata de cate ori a fost trimisa o felicitare dar incerc sa rezolv dupa sarbatori.
Referitor la modul de trimitere a unei felicitari folosind agenda: trebuie tinut apasat pe tasta CTRL si selectat prin click numele destinatarilor.

Daca mai aveti nelamuriri/intrebari/sugestii va rog sa le scrieti aici.
Va doresc tutoror Sarbatori binecuvantate!

24/12/09 16:33

RainSong
membru

m3diator a scris:

Referitor la modul de trimitere a unei felicitari folosind agenda: trebuie tinut apasat pe tasta CTRL si selectat prin click numele destinatarilor.

aha, am inteles , multumesc. [ehh ,le-am primis pana la urma pe rand la toti :D]

m3diator a scris:

Va doresc tutoror Sarbatori binecuvantate!

asemenea :)

24/12/09 16:50

Andreea
membru

Inregistat: 16/08/06
Eu am o nelămurire .Cum pot să adaug o felicitare la "Felicitările mele preferate"?Am încercat să dau click pe o felicitare ,dar nu are nici un butonaş care să o poată trimite la locul amintit mai sus.Mulţumesc!

Later edit:m-am prins.abia când dai previzualizaţi ,înainte de a trimite felicitarea apare un + ,după cum ar spune cineva "mare cât capul tău" :D , şi dai click şi gata. Ca să vezi că mi-am mulţumit mie. :D

Ultima modificare de Andreea (24/12/09 20:58)

24/12/09 20:46

Pagini:  1 2 3    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la