TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Prietenia: intrebari si raspunsuri/Baietii intreaba, fetele raspund... Moderat de Old, april  
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 ... 82
april
admin forum

Inregistat: 15/10/05
Au fost multe  discutii pe alte topicuri in legatura cu participarea fetelor acolo unde trebuie sa posteze baietii si invers...

Poate ca topicul asta este in plus...(?), dar m-am gandit ca ar fi o idee ca baietii sa intrebe deschis  si fetele sa poata sa raspunda, la fel de deschis...asa avem si noi, oficial, dreptul la replica ... sau aparare :)

Si sper ca intrebarile sa fie de bun simt...si raspunsurile la fel :)

01/12/05 19:31

Ste.fan
membru

Inregistat: 15/11/05
Sparg din nou ghetza april...sper k nu te superi....

Enumerati cateva calitati care sunt esentiale ca un baiat/barbat sa le aiba pentru a fi pe placul vostru...

01/12/05 21:30

anca4j
membru

Inregistat: 24/01/05
iti dau un hint :P exista un subiect pe tema asta :D si s-a tot scris la el pana acum ;) e la prietenie, dragoste si familie , pt fete : care sunt calitatile unui viitor sot  :)
         pune si tu o intrebare in legatura cu ce nu intelegi la fete sau ceva de genul asta :)

01/12/05 21:34

Ste.fan
membru

nu sunt total off-topic anca,am citit si acolo,dar eu vroiam nu pareri,ci enumerarea unor calitati,fara comentarii pe langa,eventual niste justificari ex:sa fie mare,musculos(ca sa ma apere),credincios(ceva),etc...

ps:daca considerati subiectul off-topic pls delete it!

01/12/05 21:44

filip
membru

Inregistat: 27/04/05
Hai să pun şi io o īntrebare:

DE CE NU NE LASĂ ĪN PACE FETELE? (Dovadă şi topicul ăsta. Tot timpul vor să ştie ce gāndim...)

Ultima modificare de Lupea_Filip (01/12/05 21:52)

01/12/05 21:51

Site web  
Ste.fan
membru

pot sa raspund eu la intrebare? sunt curioase (probabil de asta rata mortalitatii este mai mare la femei decat la barbati)

proverb romanesc: curiosii mor repede!

01/12/05 22:04

anca4j
membru

daca v-ar lasa fetele in pace ar fi vai de voi :D ...cica fetele trebuiau sa raspunda :P si...ca sa fiu putin mai serioasa ... fetele nu vor neaparat sa stie ce ganditi , dar oridecate ori au ocazia sa afle ceva interesant despre voi o vor face ;) ... adevarat graiti ca mor mai repede curiosii , curioasele nu :D pentru ca durata medie de viata la femei e mai mare decat la barbati . si inca ceva...e logic faptul ca rata mortalitatii e mai mare la femei, suntem mult mai multe decat voi :D cam 7 :1 ;)
         intrebari mai serioase nu aveti ? spor la postat

01/12/05 22:15

filip
membru

Seraphim a scris:

proverb romanesc: curiosii mor repede!

Numai o observaţie: zi-l şi tu la feminin. Eu cred că ăsta o fost modificat īn cursul istoriei de către femei. Pentru că nu prea există bărbaţi curioşi. Sau sunt curioşi doar pentru ele, egal "curiozităţi".

Deci, fraţii mei, "CURIOASELE MOR! DAR E CURIOS CĂ TOTUŞI CHIAR DACĂ MOR, ORI NU MOR DESTUL DE REPEDE, ORI NU ŞTIU DE CE, DA' PARCĂ TOT RĂMĀN MAI MULTE!" Īnsă, cum nu sunt curios, nu o să aflu niciodată cauza acestui fapt... :D:D:D:D

P.S. chiar desupra postării mele zace dovada...
:D:D:D:D:D

Ultima modificare de Lupea_Filip (01/12/05 22:17)

01/12/05 22:16

Site web  
Ste.fan
membru

alta intrebare: de ce trebuie totdeauna sa ne rastalmaciti fiecare cuvintel si sa ne contraziceti in tot ceea ce spunem?

01/12/05 22:18

filip
membru

Pot să răspund eu?

............
..............
...................
Ba nu pot! E im-posibil, dom'le! :D

01/12/05 22:20

Site web  
Ste.fan
membru

mda,imposibil...ciocu' mic daca ele vor sa raspunda...

tot nu am primit raspuns la intrebarea de ce fetele nu fac ele primul pas...si  nu vreau scuze de genu' baiatul e responsabil cu chestia asta,pentru o fata nu se cuvine sa intre ea in vb cu un baiat,etc...

01/12/05 22:22

april
admin forum

Primul pas la ce?

01/12/05 22:37

Ste.fan
membru

in a incepe o relatie de prietenie sau chiar mai mult...

01/12/05 22:39

anca4j
membru

sa-ti zic eu de ce ?  pentru ca le este frica sa nu fie respinse ... si eu de am facut primul pas mi-a parut rau dupa,  tot timpul .... si nu are farmec...sa inceapa fata relatia ;) daca baiatului ii place de fata, de ce nu o intreaba el pe ea ce simte ea fata de el ? fetele sufera mai mult din punct de vedere emotional...si daca mai fac si primul pas si sunt respinse... o sa fie si mai aiurea . parerea mea...nu vb in numele altor fete :D

si inca ceva ... baietii au tendinta sa dispretuiasca fetele care iau initiativa pentru ca asta le ia din autoritate...

01/12/05 22:51

ionelcim
membru

Inregistat: 01/11/05
de ce fetele se imprietenesc mai repede cu baietii care au tupeu dar sunt neseriosi?

01/12/05 23:13

april
admin forum

Si intrebarile incep sa curga..........bravo.....

Anca, de acord cu tine, in legatura cu primul pas...

01/12/05 23:33

ionelcim
membru

si cu a doua intrebare cum ramane? de o jumatate de ora astept sa raspundeti!!!

01/12/05 23:36

april
admin forum

ionelcim a scris:

de ce fetele se imprietenesc mai repede cu baietii care au tupeu dar sunt neseriosi?

La asta te referi?

Pai poate nu se vede imediat neseriozitea din cauza...tupeului....

Si ce intelegi tu prin a se imprieteni?

01/12/05 23:39

ionelcim
membru

pai in cazul asta poate nu m-am exprimat corect. poate s-ar potrivi mai bine "fac echipa"

nu se vede din cauza tupeului? dar cine va obliga sa va pripiti?

Ultima modificare de ionelcim (01/12/05 23:46)

01/12/05 23:44

april
admin forum

Ionelcim, nu ne baga pe toate in aceeasi oala...

Ultima modificare de april (02/12/05 00:05)

02/12/05 00:05

ionelcim
membru

imi cer scuze. de 100x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02/12/05 00:08

Larisa
membru

Inregistat: 22/05/05
Tipii cu tupeu sunt mai populari si fetele nu vor un papa lapte, deci se imprietenesc cu astia pentru ca pot sa le faca populare si pentru ca ele se gandesc ca ii schimba cu timpul!

02/12/05 01:09

Site web  
ionelcim
membru

daaaaaaaaaa?
atunci sa nu va mirati de ce baietii cauta sa se casatoreasca cu fete cuminti.

cred ca cel mai bine pt o femeie este sa devina populara prin sotul ei. si parere mea este ca-i mai usor sa faci o vedeta dintr-un timid bine crescut decat dintr-un tupeist.

Ultima modificare de ionelcim (02/12/05 10:58)

02/12/05 10:57

april
admin forum

Lupea_Filip a scris:

Hai să pun şi io o īntrebare:

DE CE NU NE LASĂ ĪN PACE FETELE? (Dovadă şi topicul ăsta. Tot timpul vor să ştie ce gāndim...)

Fetele vor sa va cunoasca mai bine....spre deosebire de voi, care va vaitati ca e IMPOSIBIL, dom'le, sa cunosti si sa intelegi FEMEIA...nici o sansa....
Si asta de ce? Pentru ca nu sunteti CURIOSI si nu va intereseaza....
Si cum cineva trebuie sa faca ceva ca sa ne intelegem mai bine, tot  fetele, dragele de ele, se straduiesc ...pe ele le intereseaza sa va cunoasca mai bine....

Si v-ar placea sa va lase fetele in pace??? Ha,ha,ha...eu zic ca nu! Ce-ati face voi fara ele??? Viata nu ar mai fi la fel....si nici forumul asta....

02/12/05 14:35

ionelcim
membru

am o intrebare pt fete:
cum va alegeti partenerul de viata?

aveti o lista de parametri?, aveti o lista cu baieti?mergeti la intamplare?va rugati?intrebati pe alte fete?.............

Ultima modificare de ionelcim (02/12/05 16:59)

02/12/05 16:57

Pagini:  1 2 3 4 ... 82    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la